Demirdöküm Kombi Su Eksiltiyor

Demirdöküm kombi su eksiltiyor ne yapmak gerekir ? Su eksiltmesi bir kaç nedenden olabilir ilk önce sırasıyla bunları kontrol etmenizi öneriyoruz.

Demirdöküm Kombi Neden Su Eksiltir

  1. Petek vanalarından ve kombinin alt kısımlarından gözle görünür bir şekilde damlayan veya akan su Demirdöküm kombi su eksiltmesine neden olabilir.
  2. Genleşme tankanın azot gazı bitmesi durumunda kombi su eksiltiyor olabilir.
  3. Yapılan tüm kontrollerde gözle görünür kaçak yok ise tesisatın yer altında kalan kısmında bir sızıntı olduğu anlamına gelir.

Demirdöküm kombi su eksiltiyor ise bizi arayın hiç bir yeri kırmadan Alman malı kapatıcı kimysallarla sızıntı yapan boruyu kapatalım. Yapılan uygulama 1 yıl firmamız tarafından garantilidir. Artık kombi su eksilmeyecek ve ilerki zamanda oluşabilecek çatlaklarda kapanacaktır. Firmamız İstanbul geneli hizmet sunamaktadır ayrıntılı bilgiye size en yakın şubemizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Peteklerin Alt kısmı Soğuk Mu ?

Alt Kata Su Kaçağı Var

Bir alt komşunun tavanında su damlacıkları veya küflenmeler mi var ? Öyle ise sıradan tesisatçılara eviniz kırdırmayın beton altı kameralar ile arızanın noktasını bulalım onarımını 1 yıl garantili bir şekilde yapalım. Ayrıntılı bilgi için http://www.istanbulsukacagibulma.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İstanbul genelinde 7 servis aracı 4 servis noktası ile hizmetinizdeyiz.
0532 736 48 79 TIKLA ARA