kombi su eksiltiyor

Her marka model kombi su eksiltmesi özel kimyasal ilaçlarımızı kullanarak kapatıyoruz. Tesisatın bilinmeyen bir noktasında oluşan kaçaklar özellikler kombi su kaçakları her hangi bir belirti vermez ancak kombinin suyu hep azalır. Çözüm Merkezi olarak garantili olarak kombi su kaçağını kapatıyoruz.

Firmamız İstanbul semtinin her noktasına servis vermektedir. Avrupa ve Anadolu Yakasında ofis , servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Kombi kaçak belirtileri kat sahibinin duvarlarında kabarma ve dökülmeler meydana gelebilir. Zamanında önlem alınmaz ilerleyen süreçlerde pis kokular meydana getirebilmektedir.

Risk almayın uzman hizmet alın kombi su eksiltiyor diyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayınız. Uygun fiyatlarla profesyonel hizmet veriyoruz.

Peteklerin Alt kısmı Soğuk Mu ?

Alt Kata Su Kaçağı Var

Bir alt komşunun tavanında su damlacıkları veya küflenmeler mi var ? Öyle ise sıradan tesisatçılara eviniz kırdırmayın beton altı kameralar ile arızanın noktasını bulalım onarımını 1 yıl garantili bir şekilde yapalım. Ayrıntılı bilgi için http://www.istanbulsukacagibulma.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İstanbul genelinde 7 servis aracı 4 servis noktası ile hizmetinizdeyiz.
0532 736 48 79 TIKLA ARA