kombi su eksiltmesi

Kombi su eksiltiyor ne yapmalıyım ? Görünür bir yerde su sızıntısı yok ise tesisatın bilinmeyen bir noktasından su sızdırıyor demektir. Bunun çözümü gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte çok kolay oldu. Kırmadan tesisatın içine dökülen kimyasal ilaçlarımız sayesinde 24 saat içerisinde sızıntıya sebep olan delik kapanıyor. Sizde kombi su eksiltiyor diyorsanız bizi arayınız.

Kombi su eksiltmesi başınıza geldiyse telaş etmenize gerek kalmadı. İstanbul’un köklü firmalarından olan Çözüm Merkezi , Avrupa ve Anadolu Yakasında ofisleri servis araçları ile hizmet vermektedir. Yapılan tespit ve onarımlar garantimiz altındadır.

Bize güvenmeniz için bir çok neden var , Yapılan işlere fatura kesebiliyoruz paravan bir şirket değiliz kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. Geri dönüş servislerimiz ücretsizdir her hangi bir sorun durumunda ücretsiz servis garantisi vardır.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Peteklerin Alt kısmı Soğuk Mu ?

Alt Kata Su Kaçağı Var

Bir alt komşunun tavanında su damlacıkları veya küflenmeler mi var ? Öyle ise sıradan tesisatçılara eviniz kırdırmayın beton altı kameralar ile arızanın noktasını bulalım onarımını 1 yıl garantili bir şekilde yapalım. Ayrıntılı bilgi için http://www.istanbulsukacagibulma.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İstanbul genelinde 7 servis aracı 4 servis noktası ile hizmetinizdeyiz.
0532 736 48 79 TIKLA ARA