kombi su basıncı düşünce ne yapmalı

Kombi su basıncı düşünce ne yapmalı ? kombi su eksiltiyor ise mutalaka bir yerlerde kaçak vardır bu sızıntı görünür veya görünmez olabilir. Kombi su eksiltiyor ise tesisatta bir sızıntı var demektedir durduk yere her hangi bir kombi su eksiltmez.

Peteklerin vanalarını ve kombinin alt kısımını kontrol edin iyi gözlemleyin eğer buralarda kaçak var ise tamiri için bir tesisatçı çağırın. Eğer kombinin su eksilme nedenleri tesisatta var olan gizli bir kaçak ise bizi arayınız.

Kombi Su Basınç Düşmesi

Kombi su basıncı düşünce ne yapmalı ve anlamak için su sesinin gelmesini beklemeyin. Çünkü karşımızda plastik değil metal sistemler vardır. Bu sebepler petek su kaçakları damlama düzeyinde olacaktır. Fayansın altındaki petek su damlatıyor ise alt kat komşunun tavanında su akıntısı olması normaldir.

Biz kesinlik ve müşteri memnuniyeti esasına dikkat eden bir firmayız. Sorunları dikkatlice gözlemlemek ve araştırmak için ustalarımızın deneyimleri ve termal cihaz teknolojisi gibi direkt sorunu görebilen aygıtlarımız vardır. Parke şişmesi, yumuşaması, ıslanması, petek arkasında veya metalinde ıslaklık gibi sorunların bir diğer belirtisi de “kombi su basıncı düşüyor” için bar saatine bakmanızdır. 1,5 ve 2 arasındaki göstergeler genelde normal olandır. Bu değerlerde pek seyretmiyor mu? Bizi aramanız gerekir ve yapılması gereken de çok basittir. Sırf peteklerdeki su kayıplarını durdurmak için geliştirilmiş kimyasal sıvılar kullanmaktayız. Bu sıvıların aktarımı da mevcut petek yollarının kullanılması ile yapılmasından dolayı herhangi bir yan etkisi yoktur. Peteğin yakın zamanda temizlenmesi yani içindeki kirlilik miktarının yüksek olmaması kullanmamız için yeterlidir. Eğer bu yoksa temizleyici cihazımız ile petekleri sökmeden bahsettiğimiz işlemi yapar ve akabinde petek su sızıntısını durduran kimyasal ilacı ilave ederiz.

Çalışma süresi boyunca kapatıcı sıvılar ilerler ve herhangi bir oksijenle temas etmediği sürece bu böyle devam eder. Teması esnasında ise sızıntı bölgesini doldurur ve katılaşmaya başlar. Çok vakit almadan bunun belirtisini yalnızca 5 dakika gibi zamanda kombi göstergelerine tekrar bakarak anlayabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55