kombi su basıncı neden düşer

Kombi su basıncı neden düşer , görünür bir yerde sızınma yok ise mutalaka bizi arayınız. Tesisatın bilinmeyen noktasında kaçakları özel kimyasal ilaçla kapatıyoruz. Bu hizmeti tüm İstanbula ve tüm marka kombilere garantili olarak uyguluyoruz.

Kombi su eksiltmesi görünmeyen bir yerde olduğundan emin olmak için petek vanalarınızı kontrol edin bu işlemi bir selpakla yaparsanız daha çabuk sonuç alabilirsiniz. Kombinin alt kısmındaki vanları kontrol edin eğer su kaybı yok ise tesisatta bir sızdırma söz konusudur. Kombi su basıncı neden düşer ve tamiri nasıl yapılabilir konusunda uzman çözümler üreten firmamız hiç bir yeri kırmadan garantili olarak ilaçla taedavi işlemlerini uygulamaktadır.

İlaç uygulamasından önce yapılması gerekenler ; tesisatın içinde pislik olmamalıdır. Bunun önüne geçmek için petek temizliği makine sistemi ile komple tesisat ve radyatörler temizlenmelidir. Firmamız petek temizliği işlemlerinide yapmaktadır. İlaç asidik madde içerdiğinden tesisatın içinde bulunan pislikler yerinden çıkarak tesisatın içinde dolaşım sağlamaktadır buda bazı peteklerin tıkanmasına ve ısınma problemlerine neden olmaktadır.

İşini iyi bilmeden yapan firmalara itibar etmeyiniz sektördeki bir çok firma uygulama bilgisi bilmeden tesisatın içine markası ve etkisi belli olmayan kimyasal ilaç uygulaması yapmaktadır. Bu yüzden yaptırdığınız işten mutlaka fatura isteyiniz önünüze çıkan sorunlara bu şekilde kendinizi garanti altına alabilirsiniz. Kurumsal bir firma tarafından yapılan işlemler doğal olarak garanti kapmsamı içinde olacaktır.

Şirketimiz Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan merkez ofislerimiz , servis araçlarımızla garantili olarak servisler vermekteyiz. Sizinde kombi su eksilme sorunlarınız var ise vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55