kombi su basıncı düşme nedenleri

Kombi su basıncı düşme nedenleri 2 kısımda incelene bilir. İlk olarak genleşme tankının havasının bitmesi bunun için kombi markanızın yetkili servisini arayınız. Cihazınızın garanti süresi bitse dahi yetkili kombi servisine bakımlarını yaptırınız çünkü diğer yetkisizce müdahaleler para tuzağıdır kurumsal olan firma biraz daha pahalı olabilir ama yapılan işlem garantilidir ve istediğinizde ulaşabilir durumda olursunuz.

Kombi Su Basıncı Düşme Nedenleri

İkinci neden ise tesisatın görünmeyen kısmı yani sıva altında kalan kısımda ufak bir kaçak oluşması bu kaçağın belirginleşmesi zaman alır bu zaman içerisinde duvarda öbek haline küflenme ve boya dökülmesi ile karşılaşabilirsiniz. .Bazı yerlerde de kararma şeklinde görülebiliyor. Kombi su basıncı düşme nedenleri araştıranlar şimdi dikkat eğer tesisatta bir kaçak söz konusu ise kırma dökme yapmadan ilaçlı kimyasallı kapatıcı ile % 100 garantili olarak hemde 24 saat içinde o kaçak oluşturan tesisat borusunu onarıyoruz.

Evet yanlış duymadınız eviniz kırılmadan ek tadilat masraflarına girmeden , fayansçı ve benzer fayanslar arama derdi olmadan ilaçlama sistemi ile garantili olarak kapatıyoruz. İstanbul ili içi servislerimiz kesintisiz devam etmektedir. Randevu ve fiyat bilgisi için lütfen bölgenize en yakın servis noktamızı arayınız.

Kaçak Giderici İlaç İçeriği

BCG aşısı olarak adı geçen ilaç alman ürünüdür. Temiz tesisatta uygulanmasını öneriyoruz kir , tortu içeren tesisatta kombi arızalarına neden olabilmektedir. Servisimiz ön temizlik aşamasını size bilgi vererek gerçekleştirmektedir.

BCG aşısı hava ile temas ettiği anda yani delikle buluştuğu zaman kristalleşerek o bölümü kapar yani bir katman oluşturur. Bu ne kadar garantilidir Alman üreticiler  5 yıl garanti veriyor. Tesisat firmamız TSE göre 1 yıl garanti vermektedir.

Anlatmak istediğimiz kombi su basıncı düşme nedeni eğer tesisatın görünmeyen kısmında ise bizi arayarak bu işlemi tesisat yenileme ve kırma dökme külfetine girmeden kimyasal ilaçla kapatmak mümkün üstelik garantisi var. Değerli müşterilerimiz ilk önce ilaç sistemine pek yanaşmıyor gözünle görmediği şeye inanmak istemiyor fakat şuan uygulama yaptığımız binlerce müşteriden teşekkür mektubu almaktayız.

Uygulamalarımıza garanti veriyoruz çünkü ürünlerimize güveniyoruz , başka yerlerden elbette fiyat alabilirsiniz ancak kullanılan bazı yerli kaçak giderici kimyasallar başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Bizde Türk Malı kullanmak isteriz ancak müşterilerimizin beklentilerini karşılamadıktan sonra kullanmamızın bir manası olmadığını bilmenizi isteriz.

Yaptığımız uygulamalara fatura keserek garanti belgesi düzenlemekteyiz. Böylece kim yapmıştı ne zaman yapılmıştı , garanti süresi ne kadardı adresi neredeydi diye düşünmeye gerek kalmadan bilgisayarla müşteri veri kayıtlarında yerinizi almaktasınız. Bizi tercih etmeniz için bir çok nedeniniz varken başka bir firma ile çalışmak istemezsiniz umarım.

Çözüm Merkezi kombi su eksiltme ve su kaçağı bulma servisleri iyi günler diler.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55