kombi suyu neden azalır

Kombide yaşanan sorunlardan birisi kombi tesisatında olan kaçak nedeniyle kombinin suyunun hemen bitmesidir. Kombi suyu neden azalır ise eğer kombide bir arıza yoksa büyük ihtimal kombi tesisatında kaçak var demektir.

Kombi suyu neden azalır ve siz bu durumu fark ettiyseniz öncelikli olarak kombinin yetkili servisine ulaşabilirsiniz. Evinize gelen yetkili kombinizde incelemeler yaparak kombinizde bir sorun olup olmadığını tespit edecektir. Kombinizde herhangi bir arıza yoksa eğer kombi tesisatınızın incelenmesi gerekir. Bunun için ise bir tesisat firmasından yardım almalısınız. Zaten kombi firması yetkilisi size kombinizde bir arıza olmadığını ve tesisatınızı kontrol etmeniz gerektiği konusunda bilgi verecektir. Kombi su eksiltiyor ise bu durumda vakit kaybetmeden yetkiliyi dinleyerek bir tesisat firmasını çağırmalı ve tesisatın incelenmesini sağlamalısınız.

Kombi Suyunda Kaçak Tespit

Kombi suyu neden azalır ise kombinin tesisatında olan kaçak nedeniyle borular içerisinde bulunan su dışarı çıkıyor ve büyük ihtimalle parkelerinize zarar veriyordur. Kombi tesisatını inceletmek için mutlaka alanında uzman olan ve son teknoloji kaçak tespit cihazlarını kullanan bir tesisat firmasından yardım alın. Yoksa sıradan bir tesisatçı ile sorunu çözmeye çalışırsanız kaçak noktasını bulana kadar evinizdeki bütün parkeleri kaldıracak ve size yüklü bir tadilat masrafı açacaktır. Bunun yanında eğer şanslıysanız kaçak noktası parkelere ulaştıysa bunu fark edip belki de evinizdeki bütün parkeleri kaldırmaz. Bu şekilde yapılan bir çalışma sonrasında gereksiz yere size yüklü bir parke yenileme ve parke ustası masrafı çıkacaktır. Bunun yerine bizim firmamıza ulaştığınız zaman ise kullandığımız kaçak tespit cihazları sayesinde parkeler üzerinden kaçak noktasını bulmak için çalışma yapacağız ve kaçak noktasını parkeleri kaldırmadan hiçbir şekilde onlara zarar vermeden bulacağız.

Kombinin suyu neden azalır ise önce parkelerinize bir göz atın ve kaçak olup olmadığına bakın eğer kaçak var ve yüzeye çıkıp parkelere zarar vermiş ise vakit kaybetmeden bizleri arayın. Kaçak olup olmadığını fark etmediyseniz eğer o zaman kombinin yetkili servisini arayıp kombiyi kontrol etmelerini isteyin. Firma olarak sizlere kaliteli hizmeti vermek için son teknoloji kaçak tespit cihazlarını kullanıyoruz. Bunların yanında yaptığımız her kaçak tespit çalışması ve tamirinin 2 yıl boyunca sizeler garantisini sunmaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55