kombi tesisatında kaçak var

Kombi tesisatında kaçak var ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız eğer yazımızın devamında yer alan bilgileri okumanızı tavsiye ederim. Kombi tesisatında yaşanan kaçaklar kombiden yeterince verim almasını engelleyerek kış aylarında ısınma sorunları yaşanmasına neden olabilir.

Kombi Tesisatında Su Kaçağı Kapatan Kimyasal

Kombi tesisatında kaçak var ne yapmam gerekir diyorsanız eğer öncelikle kaçağın olduğunu gösteren belirtileri inceleyebilirsiniz. Bunun için öncelikle kombinizin su seviyesini kontrol edin. Kombi tesisatında kaçak var ise kombinizin su seviyesi sürekli olarak düşecektir. Buda kombinin sürekli olarak su seviyesinin düştüğünü göstererek arıza verecektir. Siz su seviyesini yükselttikten bir süre sonra durum aynı şekilde devam edecektir. Bunun yanında kombi tesisatında su kaçağı var ise tesisat borularının geçtiği yerden çıkan sular parkelere zarar verir ve parkelerin altında nemlenmeler olur. Kaçak olduğunu uzun süre fark etmezseniz eğer parkelerdeki su seviyesi artacak ve parkeler daha çok ıslanarak kabarmaya başlayacaktır. Geniş bir alana yayılan sular nedeniyle de parkeleri değiştirmekten başka yapabileceğiniz bir şey yoktur. Çünkü parkeler su nedeniyle zaman içerisinde kabaracak ve küflenecek. Küflendiği içinde kullanımı mümkün olmayacak. Ayrıca ev içerisinde kötü bir küf kokusunun yayılmasına da neden olacaktır. Buda kombi tesisatında kaçak olduğunu fark etmenize yardımcı olacaktır.

Kombi tesisatında kaçak var ve sorunu en kısa sürede az bir maliyet ile çözmek istiyorsanız eğer vakit kaybetmeden firmamıza ulaşabilirsiniz. Kombi tesisatındaki kaçak noktalarını tespit etmek için kullandığımız akustik dinleme cihazı ve özel termal kameralar kaçak noktalarını bulmamızda bizlere yardımcı olacaktır. Parkelere herhangi bir zarar vermeden zemin üzerinden yaptığımız dinlemeler ile kaçak noktasının olduğu yeri tespit edebiliriz. Ayrıca özel termal kamera ile de sıcak suyun bıraktığı izleri görebilir ve kaçak noktasının nerede olduğunu öğrenebiliriz. Bu şekilde yaptığımız çalışmalar sonrasında kaçak noktası küçük bir delikten oluşuyor ise yine kırıp dökme işlemi yapmadan kimyasal ilaç yardımı ile kaçak noktasını kapatabiliriz. Ama kaçak noktası büyük bir delik ise o zaman parkelerden birkaç tanesini kaldırarak kaçak noktasını tamir edebiliriz.

Kombi tesisatında kaçak var ise firma yetkililerimizi arayarak istediğiniz gün ve saatte evinizde olmamamızı sağlayabilirsiniz. Çözüm Merkezi kombi su eksiltiyor firması olarak pazar günleri de sizlere hizmet vermekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55