baymak kombi su eksiltiyor

Baymak marka kombi su eksiltiyor neden olabilir ? tesisatın görünür bir yerinde sızıntı var mı ilk önce kontrol yapılması gereken yerler vardır. Petek vanalarını kontrol edin tüm odalarda bulunan radyatör vanaları için bir peçete yardımı ile vanaların etrafında gezdirin eğer sızma var ise tesisatçıdan yardım isteyin veya elinizden geliyorsa siz onarımını yapabilirsiniz. Kombi ve çevresini aynı şekilde kontrol edin su sızmaları gözlenlenebiliyormu.

Tüm bu kontrolleri yaptınız baymak kombi su eksiltiyorsa bilinmeyen bir noktada sızıntı var demektit. Boruda yırtılma veya genleşmelerden dolayı çatlama meydana gelmiş olabilir. Delik ne kadar büyük ise o kadar su kaybı daha çabul olur delik küçük ise su yavaş yavaş kombiden eksilecektir. Bu tür sorunlar için 2 yöntem uygulamaktayız. Birinci yöntem sorunlu bölgeyi termeal kamara ile tespit etmek , ikinci yöntem ise kırmadan ilaçla kapatma.

Termal kamera ; ısıya duyarlı olan kamera sistemi sayesinde sorun bölge noktasal olarak tespit edilerek gereken onarım işlemleri yapılmaktadır.

Kimyasal ilaçla su kaçağı kapatma ; Hava ile temas eden kimyasal ürün kristalleşerek delik olan kısmı kapamaktadır. Biz bu yöntemi ev , iş yeri ve villa tipi yapılarda kullanımlarımızda başarı elde ettik. İlaç yöntemi bazı müşterilerimizin kafasında soru işaretleri bıraksada garaniti bir yöntemdir. Kaçak olan bölümü ilacımız 24 saat içersinde kapatacak garanti veriyoruz.

Sizinde Baymak Kombi Su eksiltiyorsa bizi arayarak gereken tespit ve onarımları garantili olarak yaptırabilirsiniz. İstanbul Avrupa veAnadolu Yakasında şubelerimiz ve servis araçlarımız vardır.

Avrupa : 0212 674 69 83

Anadolu: 0216 612 55 90

Tıkla ARA : 0551 231 83 55