viessmann kombi su eksiltiyor

Viessmann kombi su eksiltiyor ? kombinin suyu hemen bitiyor ise tesisatta bir kaçak veya genleşme tankında azot gazı sorunu olabilir. Kombi su eksiltiyor ise su kaçağı kapatma kimyasalı kullanarak sorunu garantili olarak gideriyoruz.

Viessmann kombinin suyu hemen bitiyor ise ayrıntılı bilgi için bizi arayınız. Hiç bir yeri kırmadan özel su kaçağı kapatıcı kimyasallar ile garantili işlem yapıyoruz.

Kombinin Su Eksiltmesi

Viessmann kombi su eksiltiyor gibi bir durum yaşıyorsanız bu durumda ilk kontrol ettiğiniz noktalar kombinin etrafı yanı gibi yerlerdir ama aslında kombinin su eksiltmesi durum %90 ihtimal ile tesisatın bir noktasında kaçak var demektir işte bu nedenden dolayı kombinizdeki su bu kaçaktan dışarı çıkar ve kombiniz sürekli su eksiltir. En başta olaya kesin bir tanı koymadan önce gerekli kontrollerin yapılması ve testlerin uygulanması gerekmektedir. Bu şekilde sorunu kesin olarak tespit edilir. Eğer acemi biriyse bu testleri gerçekleştirmez ve direkt işleme geçer ve tecrübeli olmadığı içinde büyük bir ihtimal ile kombinize zarar verir. Peki bu işlemlerde sonra su kaçağı bulma işlemini nasıl gerçekleştiriyorlar. Bu durum için özel olarak üretilmiş cihaz olan termal kameralar devreye girer termal kameralar sizlerin de bildiği gibi insan gözünün algılayamadığı ısıları algılar ve bunlar koyu dan açığa doğru ekranına yansıtır bu şekilde bizlerde duvarların arkasını yerin altını görebiliriz. İşte bu sayede sorunu tespit ederek çözüme kavuşturabiliriz. İşte burada seçmemiz gereken tesisatçı veya firma çok büyük önem taşımaktadır. Çünkü yanlış bir seçimde termal kamera gibi teçhizata sahip olmayan ve acemi birini seçerseniz sizlerin tesisatınıza daha büyük bir zarar verebilir. İşte bu nedenle seçimlerinizi çok dikkatli yapın ve araştırın. İşte kombinin su eksiltmesi sorunu ve çözümünü açıkladığımız bu yazı burada sona eriyor.

Viessmann kombi su eksiltiyor sorununu garantili olarak kimyasal ilaçla gideriyoruz. Su kaçağı kapatma için Avrupa ve Anadolu Yakasında bulunan servislerimizi arayabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55