Kombideki su kendiliğinden bitiyor

Kombideki su kendiliğinden bitiyor çözüm burada kırmadan dökmeden özel kapatıcı kimyasallar sayesinde kombi artık su eksiltmeyecektir. Kombi su eksiltiyor diyorsanız 3 tane nedeni vardır.

  1. Kombinin altından veya petek vanalarından görünür şekilde su damlaması.
  2. Kombinin genleşme tankının azot gazı bitmesi. Bu arıza Kombicilerin hava basması ile çözülür.
  3. Yukarıda sayılan iki madde tamam ise tesisatta kaçak var demektedir bazı yerlerde parke şişmesi duvar ıslanması gibi belirtiler vardır.

Kombi kendiliğinden suyu bitiyor ise mutlaka yukarıda saydığımız arızalardan bir tanesi meydana gelmiştir. Kombi tesisatında kaçak var ise onarı kimyasallar sayesinde fayanslar kırılmadan tamiri mümkündür. Nasıl olur demeyin ! Bize güvenin bizde size tam 1 yıl garanti verelim arızanın tekrar yaşanması durumunda Ücretsiz olarak servis vereceğiniz veya paranız iade işte bu kadar netiz. Kombideki su kendiliğinden bitiyor ne yapmalıyım ? Uzman bir tesisatçı veya kombinin yetkili servisini arayarak bu sorun hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kombinin suyu kendiliğinden bitmesi olağan karşılanması gereken bir durum değildir eğer suyun biter ve kombi çalışmaya devam ederse kombi bozulur ve masraflar git gide artar.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55