Kombideki su neden azalır

Kombideki su neden azalır ? Kazanda bulunan su kendiliğinden bitmeyeceğine göre mutlaka bir nedeni olmaldır. Kombi su eksiltiyor diyorsanız muhtemel 3 neden vardır bunlar sırasıyla aşağıdaki gibidir.

Kombideki Su Kaybının Nedenleri

  1. Genleşme tankı azot gazı bitmiştir. Çözümü kombinin yetkili servisini arayarak tanka hava bastırmak gerekir.
  2. Peteklerin görünür bir yerinden veya vanalarından su sızması yapması. Çözümü bir tesisatçı çağırarak vanaları sıktırmak veya teflon saldırmak.
  3. Yukarıdaki kontrollerden eminiz o zaman tesisatın görünmeyen bir yerinde kaçak söz konusudur. Çözümü bizi aramak ve kapatıcı kimyasallarla kırmadan dökmeden en uygun fiyata servis almak olacaktır.

İstanbul geneli kimyasal ilaçla kaçak kapatma uygulaması yapıyoruz. Kombideki su neden azalır diye kendinize dert etmeyin en yakın şubemizi arayın sorunu 1 saat içinde çözüme kavuşturalım. Yurt dışından gelen kimyasallar sayesinde fayansları kırmadan dökmeden sızıntı yapan boruyu tamir etmek mümkündür. Uyulama süreci ilk önce tesisatın temiz olduğundan emin oluyoruz kirli ,paslı ve çamurlu tesisat borularında uygulama yapılması sakıncalıdır. Eğer tesisat pis ise makineli sistemle tesisatın içinde bulunan kirleri temizliyoruz. Daha sonra sisteme temiz su veriyoruz ve kayıp kaçak oranına göre kapatıcı kimyasalı tesisata veriyoruz. Bir gün boyunca kombiyi kısık derecede çalışır vaziyette bırakıyoruz. Ertesi gün kombideki su artık eksilme yapmakacaktır.

Çözüm tesisat yapılan uygulamaya 1 yıl boyunca garanti vermektedir ve faturalı hizmet sunmaktadır. Kombinin suyu neden azılır yazımızın sonuna geldik size yardımcı olduysak ne mutlu bize firmamıza iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55