kombi barı neden sık azalır

Kombi barı neden sık azalır ? Kombinin su eksiltme yapması normal bir durum değildir tesisatta kaçak olabilir veya kombinin genleşme tankındaki hava bitmiş olabilir. Kombi su eksiltiyor sorunlarının çözümü için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kombi barı neden sık azalır nasıl önlenir, çözüm nedir? Genelde tesisatın belli bölgesindeki sızıntılar buna sebep olabilir. Kombi ve tesisatın ayrı ayrı gözden geçirilmesi ve araştırılması gerekir.

Kombinin barı sık sık azalıyor

Petek boruları su sızdırırsa ne olur? Sistemin içindeki su miktarının azalması petek içindeki soğukluğun artmasına neden olacaktır. Bazı kombi hata kodları olası kontrol edilecek kısımlar bulunabilir. Veyahut bu belirtiler yoksa bile petek üzerinden termal cihazlar ile ısı araştırılması yapılabilir. Bazı kimyasal sıvılar ile petekteki su sızıntıları ve özellikle kombi barı neden sık azalır probleminin önüne geçilebilir. Azot tankı problemi olan kombilerde dolum yapılması ile de sorun düzelebiliyor. Kombiye bağlantılı olan su borularındaki sızıntılarda bu soruna neden olabilir. Bina içerisindeki yüzeysel ıslaklıklar var mı onlar özellikle kızıl ötesi cihaz ile bakılır. Sıcaklık faktörleri, nereden başladığı, kuruluk ve ıslaklık arasındaki skalaları farklı renkler ile bu cihaz esnasında görebilmekteyiz. Sızdıran su boruları için ise bazen ses detektörleri ile zarar oluşturmadan bulabiliriz. Biraz önce bahsettiğimiz cihaz ise alakalı boruların döşendiği yerlerden tutunda nereden suyun çıkış yaptığı ve nereye müdahale ederek bulabileceğimizi anlamamızı sağlamaktadır. Yani sırf bu türdeki sorun var diye evinizi taşımaya ihtiyacınız yoktur, çünkü biz profesyonel çözümler sunuyoruz.

Kombinin barı neden sık azalır , kombi su arızası, sıcak su tesisatının damlama yapması, kombi su borularında kaçak problemi ve daha pek çok soru da bize ulaşınız. Garantili ve her zaman içinize sinecek sonuçları vaat ediyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55