Kombide su basıncı neden düşer

Kombide su basıncı neden düşer ? kalorifer peteklerini kontrol ettirin veya tesisatta su kaçağı söz konusu olabilir. Çözüm Tesisat firmamız kırmadan dökmeden özel kapama kimyasalları kullanarak kaçakları gidermektedir.

Doğal gaz, demir döküm kombide su basıncı neden düşüyor, su eksiltmesi var, neden olur ve çözümü nedir gibi sorular için doğru yerdesiniz. İsterseniz pek çok binada başımıza gelebilecek bu sorunun nasıl üstesinden geliyoruz, sizlere anlatalım.

Kombi Su Kaçağı Kapatıcı İlaçlar

Her kombi içerisinde belli seviyelerde azot ilavesi vardır. Cihazın çalışması için önemlidir. Kolay kolay bitmeyecek bir bileşendir. Yalnız zamanla azalabilir veya bitebilir. Dolum yaptığımızda sorunun çözülme ihtimali vardır ve pek çok binada bu yönde adımlar attık. Petek vanalarının kontrol edilmesi kombi su basıncı neden düşer sorununa çözüm olabilir. Damlatan, ıslaklık bulunan peteklerde içten sıvı kimyasallar ile onarım yapılması ile o açıklar hızlıca yok edilebilir. Gözle görülür bir iyileşme ve akabinde yeniden düzensizlik olmasını kastetmiyoruz. Kullandığımız ürünlere sonuna kadar güveniyoruz ve bir sene boyunca da sizlere garanti veriyoruz. Diyelim ki bu iki araştırmayı yaptık ve belirti bulamadık veya bulduk ve onardık halen sorun düzelmediyse sızıntının yer altından gelmesi ihtimali de vardır. Kombiyi çalıştırır ve sıcak suyun sistemlere geçmesini sağlar, akabinde termal cihaz ile orada incelemeler yaparak sızan noktayı buluruz. Bu cihaz ile direkt bir görsel temas elde ederken, yine zarar vermeden araştırma tekniğidir.

Kısacası dersine senelerdir iyi çalışan bir kombi su kaçağı giderme ekip var karşınızda. Sıradan kombi petek su damlatması problemi olarak düşünmeyiniz. Bu problemin ilerleyen vakalarında daha fazla ıslanan beton bloklar, alt komşular ile sorunlar, kombi arızalanması, iç parça değişimi ve fazla problemler olabilir ve olmaması için bizi arayınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55