su kaçağını önlemek için kullanılan kimyasallar

Su kaçağını önlemek için kullanılan kimyasallar için uygulayacı firma Çözüm Merkezi kalorifer borsunda su kaçağı varsa kırmadan dökmeden onarmaktadır. Kombi su eksiltiyor ise bizi arayarak su kaçakları önleyen kimyasalla uygulamalı servis alabilirsiniz.

Su kaçağını önlemek için kullanılan kimyasallar ile petek, kombi su kaybını durdurmak için ilaçla kimyasal çözüm sunmaya devam ediyoruz. Kimyasalların en güzel tarafı sıvı formda olduğu için petek içine rahatlıkla gönderilmemizdir. Akıllı bir kapatıcıdan bahsediyoruz ve nasıl çalıştığını anlatalım.

Su Kaçağını Önleyen Kimyasal

Bireysel doğal gaz, merkezi ısıtma sistemli binalar, demir döküm peteklerde su sızıntısı, damlatmasını durdurmak için su kaçağını önlemek için kullanılan kimyasal mutlaka gereklidir. Sizin bu ürünleri alarak kullanmanız pek bir fayda etmez. Çünkü hangi peteğe gönderilmesi gerektiği de uzmanlık alanıdır. Genelde bir litre kadar sıvının içine yeteri kadar sıcak su ilave edilmesi ve bazı analizler sonucunda problemli olan radyatörlerin yanından gönderilmesi yeterlidir. Petek koruyucu ve sızdıran petek metalini içten onarabilecek bir özelliği mevcuttur. Biz sistemlere sıvı olarak göndermekteyiz. Yalnız hep bu hali ile kalırsa maalesef işe yaramaz değil mi? Üretici firma oksijen ile ilk teması esnasında kristalleşme formuna dönüşmesi yani sıvıdan katı forma geçmesi şeklinde özellikle eklemiştir. Bu şekilde ne kadar delinme olursa olsun hepsini kapatmak mümkündür. Sızdırma yapan peteklerde kırmadan damlatan yüzeyleri durdurmak, kapatmak için çok etkili bir teknik olup kullanım esnasından itibaren 10 dakikada tekrar kombi cihazına bağlı ölçümler yaparak son durumunu kontrol edebiliriz.

Peteği içten koruyacak kimyasal sıvılar ile artık sizde güvende olabilirsiniz. Kombinin sıklıkla kapanması, kombi filtre kirlenmesi veya farklı ısıtma sistemleri ile alakalı sorunlarda da bizlere ulaşabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55