Kalorifer Su Kaçağı Bulma

Kalorifer su kaçağı bulma ve onarma servisleri İstanbul için hizmet vermektedir. Evinizin duvarları kabardı ve sızıntının yerini bulamıyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayınız. su kaçakları kombi su eksiltmesi şeklinde mi ortaya çıktı. Yapınız kırılmadan kalorifer su kaçağı kapatıcı ilaçlar ile 24 saat içinde delik garantili olarak kapatılmaktadır. Yapılan tüm servisler Çözüm Merkezi tarafından 1 yıl garantilidir.

Kalorifer Su Kaçağı Bulma

avrupa yakası su kaçağıTermal kamera kullanımı ve kapatıcı ilaç kullanımları ile kombi su eksiltiyor sorunlarını kökünden hallediyoruz. Üstelik aynı gü içinde sonuç alıyorsunuz. Kapatıcı ilaçlar hava ile temas ettiği sırada kristelleşerek o bölümdeki kaybı önler ve o kısıma tabaka oluşturarak daha sonra oluşabilecek kaçağında önüne geçer.

Yan kısımdaki personelimizin elindeki kamera sistemi ısıya duyarlı termal kameradır. Yoğunluk haritası bulunan cihazımız kızıl ötesi kullanarak boruların geçiş güzergahlarını belirlemektedir. Böylece zahmetsiz bir şekilde sorun çözülür.

Kombi su eksiltme nedenleri

Tesisatta görünür veya görünmeyen su sızıntısı olduğuna işarettir. Nadirende genleşme tankının havası bitmesi ile alakalı kombi arıza sorunudur. Genleşme tankı ile ilgisi yoksa görünür olarak sızıntı yapabilecek muhtemel bölgelere bakılması gerekmektedir.

Bunlar ; petek vanaları , kombinin alt kısımları veya peteklerin kendisine bir mendil yardımı ile kontrol yapmanız mümkündür. Çok azda olsa vanalar ve kombi etrafından su sızdırma sorunu varsa kombi su eksiltmesi yapar. Eğer görünmeyen kısımda kaçak var ise yani sıva altı tesisatta bir sıkıntı var ise termal kamera ile yer tespiti veya ilaçla hiç bir yeri kırmadan tedavisi garantili olarak yapılmaktadır.

İstanbul için servis veren firmamız kalorifer su kaçağı bulma konusunda uzmanlaşmıştır. Bu yüzden yaptığı servislere bir yıl boyunca garanti vermektedir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55