Kombi kaçak giderici kimyasal

Kombi kaçak giderici kimyasal kullanımı yapan firmamız kırmadan dökmeden tesisat su sızıntılarını onarmaktadır. Sizinde kombi su eksiltiyor ise bizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kombi Tesisatı Kaçak Kapatma

Kombi kaçak giderici kimyasal ile artık eviniz kırılıp dökülmeden kaçağı kimyal uygulamalarımızla kapatıyoruz. Çözüm Merkezi tüm başarılı yöntemleri ile kombi kaçak kapama kimyasalı kullanımı ile sızıntıları ortadan kaldırabilir. Kombide su eksiltmesi için araştırma yapabiliriz. Bazen parke kabarması veya duvarda belli bir alana yayılabilecek nemlenme belirtileri ilgili sorunun ön belirtileri olabilir. Yalnız bazı farklı yöntemler ile araştırma yapıyoruz.

Çözüm Merkezi ile kalorifer su kaçağı yerini bulmak için termal cihazlardan yararlanabilir. Sıcak suyun borudan dışarıya aktığı yeri bulmak için su arıza tespiti yöntemlerinden bunu tercih ederiz. Çünkü ilgili hatlardaki sıcaklık belli bir noktaya gelmiştir. Bahsettiğimiz cihaz ile duvara doğru yönelttiğimizde gözümüz ile boruyu göremezken, cihaz ekranına baktığımız o borudaki sıcaklığı görebiliriz. Boru nereye döşenmiş, sızma varsa betonun içindeki yayılımı nereye gitmiş ve nereden başlamış gibi soru işaretleri hemen görülebilir. Öyle ki fazla vakit kaybı olmadan öncelikle bahsettiğimiz borularda iç kirlilik varsa onun temizlenmesine yönelik adımlar atarız. Kireç veya pas örnek kirlilik olup, gün içinde hem temizlik hem de kimyasalın aktarılması ile yani kaçak kapama sıvısı ile boruda onarım işlemlerini uygularız.

Çözüm Merkezi çok hassas ve küçük belirtileri bile olsa şebeke borularında detektör ile su kaçağı bulan tesisatçı işlemleri yapmaktadır. Sürekli küçük veya büyük ses dalgaları ile borudan taşan ve sürekli akan boruları gözünüz ile görmeseniz bile bu cihaz ile dinleyerek noktasal yerini bulabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55