Kombi su basıncı sürekli düşüyor

Kombi su basıncı sürekli düşüyor ise bizi arayarak kombi tesisatı kaçak giderici kimyasal kullanarak tesisat kaçağını kapamaktayız. Çözüm Merkezi İstanbul genelinde kombi kaçağı kapatma servisi olarak hizmet vermektedir.

Kombi su basıncı düşüyor sorunu olan binalarda parke ve duvar ıslaklığı var mı incelemenizi öneririz. Duvar ve parkelerde çürüme, dökülme, pullanma genelde 1 metreyi aşmayacak düzeyde oluşur. Yani orada su kayıpları yer almakta olup durdurmak için de akıllı sistemleri kullanmaktayız.

Kombi Basınç Düşmesi

Kombi su damlatma sorunu varsa “kombi su basıncı sürekli düşüyor” belirtisi cihazın bar saati göstergesinde kendisini belli edecektir. Biz ıslaklık olan bölgelerde tamamen kombi su sızıntısını durdurmak için kırma dökme, duvarı yıkma, fayansı kırma gibi işçilikler üretmiyoruz. Onun yerine yalnızca kimyasal sıvılar ile sızıntıyı durdurma işlemini uyguluyoruz. Tesisat içerisinde kirli su varsa bunu makine ile temizleme ve boşaltma işlemleri sırası ile yapılır. Bunu yapmamız gerekir çünkü petek içi kirlilik varsa kimyasal kapatıcıların işlevi ve kalitesi düşmektedir. Zaten su kayıplarına neden olan da bu kirlilik olduğu unutulmaması gerekir. Sonrasında kimyasal sıvıları peteğin yanından yavaşça göndeririz. Bu esnada sıvı ile birlikte havanın geçmesini engellemek için yavaş yavaş yaparız. Sıvı ilerledikçe nerede damlayan yer varsa katı forma dönüşmeye başlar. Oksijen nerede ise artık orayı tıkayacaktır.

Farklı olarak termal kameralar ile sıcak su geçen sistemlerde sıcaklık türünde incelemeler yapabiliriz. Islaklık, duvar belirtisi olmayan gizli türlerdeki sorunlarda bunları aşmak için, anlamak için güzel bir tekniktir. Daha pek çok yere bakılabilir ve kombi azot tankı kontrolü, problemin kombi su ekistmesi teknik servis tarafından çözülmesi gibi adımlarda buna sebep verebilir ve biz İstanbul Çözüm Merkezi ekipleri olarak bir telefon araması kadar sizlere yakınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55