kombi tesisatında kaçak var mı yok mu kontrol eden firmalar

Kombi tesisatında kaçak var mı yok mu kontrol eden firmalar İstanbul genelinde test pompaları , dinleme cihazları ve termal kamera ile kontrol yapıyoruz. Kombi su eksiltiyor diyorsanız bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kombi borusunda kaçak var mı yok mu kontrol eden tesisat firmaları Avrupa ve Anadolu Yakasında ofisleri ve servis araçları olan firma tercihniz Çözüm Merkezi olmalıdır.

Kombi Tesisat Kaçağı Tespiti

Eğer kombiniz su eksiltiyor veya kaçırıyorsa ve bunun üzerine siz de sürekli kombinize su basıyorsanız ayrıca basınç göstergesi sürekli düşüğü gösteriyorsa zemininizin altındaki kalorifer tesisatında su kaçağı vardır demektir. Kullandığımız evlerin çoğu parke olduğu için normal bir tesisatçının kaçağın yerini teçhizatsız bulması imkansızdır. İşte bu nedenle sizlerin de böyle durumlar yaşadığınız zamanlarda ilk olarak teçhizatları tam olan bir firma veya tesisatçı seçmeniz gerekmekte yoksa standart bir tesisatçının çözmesi için kaçak yerini bulması lazım teçhizat olmadığı için de tahmini olarak bu işlemi gerçekleştirecekti işte bu nedenle tahmininde yanılma olasılığında sizin zemininizi boş yere kırmış olacak ve sizlere ekstra masraf çıkarmış olacaktır. İşte bu nedenlerden dolayı sizlerin tercihi her zaman gerekli teçhizata sahip olanlar olmalı. Peki bu teçhizatlar nelerdir. Bu teçhizata genel olarak kombi kaçağı tespiti teçhizatı diyebiliriz bu teçhizatlar iki parçadan oluşur bunlardan biri dinleme cihazıdır ikincisi ise kamera ile görüntü alma cihazıdır. Dinleme cihazı şu işlevi görür ses dalgaları göndererek ve bu ses dalgalarına aldığı dönütler ile de su borusunun yerini kesin olarak bulur. İkinci olan kamera ile görüntü alma işleminde ise arızalı olan borunun içerisine kamera sokulur ve bu kameradan alınan görüntü ile sorunun nedeni çatlağın veya kırığın büyüklüğü gibi analizler yapılır ve bunun sonucunda doğru çözüm taktiği uygulanır. İşte bu şekilde hem zamandan hem de paradan tasarruf edersiniz.

Kombi tesisatında kaçak var mı yok mu kontrol eden firmalar için tercihiniz Çözüm Merkezi 1 yıl garanti vermektedir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55