kombi suyu çabuk bitiyor

Kombi suyu çabuk bitiyor ise tesisat ile ilgili bir sızıntı söz konusu var demektir. Eğer parke ve duvarlarınızda 1 metreyi geçmeyecek şekilde pullanma ve dökülmeler var ise artık tesisatınızda bir kaçak olduğunu kabullenmelisiniz.

Kombi su kaçağına önlem !

Kombi suyu çabuk bitiyor ve kombi su kaçağı söz konusu ise nasıl bir önlem almanız gerektirğini en ince ayrıntısına kadar anlatacağız. Üç türlü yöntemle bu derde son verebilirsiniz ilk yöntem bizim önerdiğimiz Alman malı kapatıcı ilaç ile deliği veya delikleri kapama işlemi ekonomik ve akılcı yöntemdir. İlaçla su kaçağı kapama yöntemi nasıl uygulanır ? İlk önce tesisatın içinde olan kirli su boşaltılır mümkünse makine ile hepsi temizlenir daha sonra tesisata su verilir su ile birlikte kayıp oranına göre kimyasal ilave edilir. Tesisatın içinde ilaç yaklaşık 24 saat gezdiilir bu işlemi kombiyi 30 derece açarakta yapabilirsiniz. Ertesi gün olduğunda kombi suyu çabuk bitiyor derdi sona erdiğini derecenin hiç düşmediğini göreceksiniz. Aklınıza soru takılmasın daha sonra tekrar edermi diye 1 yıl boyunca garanti veriyoruz.

Kombi suyu çabuk bitiyor ise 2. yöntem termal kamera ile su kaçağı tespiti yapmak firmamızda termal kamera sistemleri mevcut ancak su kaçağı çok az ise bunu kamera göremiyor. Kombi kaçağı bulma 3. yöntem ise kırarar su kaçağına ulaşma veya tesisat yenileme bunun maliyeti çok yüksek olacağı için önermiyoruz. Dip not her kombi suyu eksiltmesi kaçak olduğu anlamına gelmiyor kombinin genleşme tankının azot gazı bitmiş olabilir. Lütfen işinizi uzman kişilere yaptırın her işin mutlaka ucuz yapan birileri bulunur ancak işini laiki ile yapan kişileri bulmak gerçekten zor.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55