su kaçağını kapatan ilaç

Su kaçağı kapatan ilaç veya su kaçağı kapama kimyasalları olarak adlandırılan bu sistemde hiç bir yerin kırılıp dökülmesine gerek yoktur. Kombi su eksiltme sorunlarında temiz su tesisatı kaçakları sorunlarında son derece etkili bir çözümdür. Evinizi kırdırmadan önce bir kez daha düşünün !

Kombi Su Eksiltiyor

Kombi su eksiltme sorunlarında güvenle kullanabileceğiniz su kaçağını kapatan ilaç kimyasalı sayesinde kırım döküm , inşaat pisliği ve ekstra tamir masrafları tarih oluyor. Kombi markanız ne olursa olsun eğer tesisat bir su kaçağı var ise su kaçağı kapama kimyasalları uygulanabilir. Önemli bir bilgi ; eğer sorun kombinin genleşme tankında ise mutlaka bir kombiciden yardım almanız gerekmektedir.

Temiz su borularında da uygulanabilen bu ilaç tesisatın içinde en az 24 saat kalmalıdır. Alman malı olan bu kimyasalların yerli üretimleride vardır ancak biz şuan alman mallı kullanmaya devam etmekteyiz çünkü devamlı olarak kullandığımız ve güvendiğimiz en önemlisi garanti verdiğimiz su kaçağını kapatan ilaç budur.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55