kombi borusunu ilaçla tamir eden firma

Kombi borusunu ilaçla tamir eden firma Çözüm Merkezi kırmadan fayans yerinden sökmeden garantili kimyasal uygulama ile kaçağı kapatıyor. Kombi su eksiltiyor sorunu ile karşlaşırsanız tesisatta bir kaçak olma ihtimali pek fazladır.

Kalorifer tesisatında yaşanan sorunlar özellikle kış aylarında ev sahiplerini mağdur etmektedir. Tesisat borularında oluşan su kaçakları zemin üzerinde yayılarak ev sahiplerine zor anlar yaşatırken tesisatının kullanımını da engellemektedir.Tesisat borularında yaşanan kaçak sorunlarının çözümü ve kombi borusunu ilaçla tamir eden firmalar olarak sizlere bu konuda da gereken hizmeti vermekteyiz.

Kimyasalla Su Kaçağı Sorununu Kökünden Hallediyoruz

Kalorifer tesisatında yaşanan kaçaklar nedeniyle sızan sular parkelere ulaştığı anda parkeler ilk önce nemlenmeye başlayacak. Kaçak fark edilmediği taktirde ise ilerleyen su zaman içerisinde parkelere daha çok zarar verecek ve parkeler kabarmaya başlayacak. Ayrıca borularda oluşan kaçaklar nedeniyle peteklerden yeterince ısı gelmeyecek ve bu nedenle ısınma sorunu yaşanacak. Siz kombinin derecesini yükseltip evinizi ısıtmaya çalışsanız da oluşan kaçak noktası buna izin vermeyecek ve siz yüklü bir fatura ödemek sorunda kalacaksınız. Oluşan bu sorunun çözümü için çağıracağınız kombi servisi eğer alanında uzman değilse borularda oluşan su kaçağını fark etmeyecek ve sorunun nerede olduğunu bulamayacak. Siz ise bu sorun ile yaşamaya devam edeceksiniz. İnternet üzerinde araştırma yaparken kaçak noktalarının cihazla tespit edildiğini gördüğünüzde bu konuda yardım almak için bir tesisat firması çağırabilirsiniz.

Kombi borusunu ilaçla tamir eden firma ilanlarını da internet üzerinde görmeniz mümkün olacak. Peki kombi borusu ilaçla nasıl tamir edilir ? Kaçak noktasını bulmak için çağırdığınız tesisat firması son teknoloji kaçak tespit cihazlarını kullanarak kaçağın olduğu alanı tespit edecek. Tespit edilen kaçak noktasının öncelikle durumu incelenmelidir. Eğer kaçak noktası oldukça küçük ise işte o zaman ilaçla tamir işlemi yapılabilir. Ama kaçak noktası büyük ise burada yapılması gereken işlem zeminin açılarak kaçak noktasına bu şekilde ulaşılmasıdır.

Kombi borusunu ilaçla tamir eden firma kaçak noktasını kapatmak için borular içerisine bir kimyasal ilaç gönderecek. Gönderilen bu kimyasal ilaç deliğin olduğu noktada hava ile birleşip burayı kapatacak. Bir gün boyunca tesisat kullanılmayarak ilacın kuruması beklenecek ve bir gün sonunda tesisat kullanılmaya başlanacak. Bu şekilde kombi borusunundaki kaçağı kimyasalla tamir eden firma  kısa sürede cihazlar yardımı ile bulduğu kaçağı ilaç ile de kapatarak ısınma sorununu ortadan kaldıracaktır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55