Kimyasalla borudaki kaçağı kapatma

Kimyasalla borudaki kaçağı kapatma uygulamacı firma olarak kalorifer ve su tesisat borularında su kaçağı kapatma servisi veriyoruz. Çözüm Merkezi İstanbul genelinde garantili olarak kaçak kapama servisi vermektedir.

Artık kırma dökme yok ! Tesisat kaçak giderici kimyasallarla su kaçaklarına elveda deyin. Yurt dışından gelen kimyasalları uygulama eğitimleri aldık ve 7 senedir başarılar elde etmekteyiz. Sizde evinizin kırılmasını istemiyorsanız bizi arayınız.

Kimyasallı kaçak kapama uygulaması

Kimyasalla borudaki kaçağı kapama tesisat kaçak kimyasalı kullanarak su borusunda tamir yapma gibi işlemlerde bizi arayabilirsiniz. Kalorifer tesisat borusunda ilaç ile su kaybı yapan petek boruları ve petek içinin onarılması için bizi arayabilirsiniz. Kombi basınç saatinde dengesizlik, sabitleme olmaması, kombideki ekrandaki petekteki suların eksildiği gibi sayısız durumlar olabilir. Metal alaşım içinde kristalleşme özelliği olan tesisat kaçaklarını kimyasal sıvı ile tamir etme çalışması olan firmamızdan bu desteği alarak güven içinde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kalorifer suyu içerisine aktarılacak ilaç ile petek borusu ve peteğindeki su kaybını, su akmasını durdurma işlemi fazla zaman alan bir gelişme değildir. 10 dakika içinde küçük türdeki sızmaları ortadan kaldırabiliyor ve bunu bar saati göstergelerinde sabitlenmesini yapabiliyoruz. Bazen 1 gün bekletilmesi daha fazla tahribat almış ise verimli sonuçların alınmasını sağlayabilir. Su borularında onarım yapabilmek için bir diğer sistem ise su borusuna ait basınç miktarını ölçerek sorunun varlığını saptamak (test pompası ile) sonrasında ise kimyasalı ekleyerek delinme, su kaybı yapılan bölgelerde o bölgelerin tamamen kapatılmasıdır. Kaliteli kaçak onarım sıvısı ile tüm bunlar hayal değildir. Ciddi atılımlar ve teknoloji bakımından ölçüm mekanizmaları bulunmaktadır.

Su basıncı düşen boruları onarmak, kaçak onarım sıvısı kullanan İstanbul tesisat firması gibi düşüncelerinizde her zaman yanınızdayız. Ayrıca bazı ses takip sistemleri ile sızdıran sulardaki kalıcı onarımları yapmak için doğru noktaları da bulabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55