Kombi su eksiltiyor demirdöküm

Kombi su eksiltiyor demirdöküm kırmadan dökmeden çözüm nedir? Kombide eksilen suyu tamamlamak için ne kadar sürede bir kombiye su takviyesi yapıyorsunuz? Günde veya birkaç günde bir, haftada bir mi? Ayda bir kere, iki ayda bir kere normaldir. Yalnız sürekli ve sık aralıklarla yapılması ise sorun olduğu anlamına gelir.

Kombi neden su eksiltir ? Tesisat veya kombi içindeki problemden olabilir. Yani karşımızda her zaman su kaybı yaşanılan petekler olmayabilir. Araştırmalar sırasında zaten böyle belirtiler bulduğumuzda alakalı peteklere kimyasal onarım sıvıları ile metallerdeki sızıntı noktalarını içten doldurabilecek takviyeler yapacağız. Bu türdeki adımlardan hemen sonra kombideki su basıncı ekranındaki değişimler normal düzeylere gelmesi gerekir. Bazen ise bu adımlara gerek kalmadan direkt kombideki arızalardan kaynaklı sorunları da bulabiliyoruz. Genleşme tankı arızası, delinerek azot miktarının azalması gibi konularda parça değişimi veya sırf eksilme varsa azot basılması gerekli olabilir. Kombi bağlantı mekanizması arasındaki uyum veya ana eşanjör arızaları da bahsettiğimiz su eksiltme hatasını almanıza neden olabilir. Kısacası en zorlu ve en gizli petek suyu sızıntısı dahil olmak üzere gerekirse birkaç kere kontrol ederek tüm sorunlu alanları bularak kimyasallar ile onarım yapabiliriz. Demirdöküm kombi su eksiltiyor ise bizi arayarak kimyasal uygulama hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kombideki su biterse, azalırsa ne olur ? Cihazın çalışma fonksiyonlarındaki hareketlilik azalır veya hiç çalışmaz. Yani bir nevi güvenlik tedbiri olarak görebilirsiniz. Çözümü pahalı olmayan, hayati olarak gerekli olan bu çalışmayı bizden üstelik bir sene garanti süreleri ile almaya ne dersiniz? Kombi su eksiltiyor demirdöküm markalı ise bizi arayarak ilaçla kapama uygulaması yapabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55