kombi su kaçağı bulma

Sıcak su tesisatı kaçaklarından kombi su eskiltmesi yapan kalorfier tesisatına ilaç uygulaması yapılmaktadır. Kombi su kaçağı bulma her marka ve model kombide termal kamera ile tespit edebilir. En önemli husus suyun kaybı kayıp edilen su miktarı eğer çok az ise bulunması mümkün değildir. Bu tür kaçaklarda ilaçla tedavisi yapılmaktadır.

Bu ilaçla yapılan uygulamada ilk önce tesisat temizliğinden emin olunmalıdır. Kimyasal ilaç asidik madde içerdiğinden tesisatın içindeki kir , tortu ve diğer maddeler yerinden oynayarak vanaları ve petekleri tıkar. Bu duruma yer vermemek için tesisatı ilk önce basınçlı makinelerle temizliyoruz.

Peteklerin Alt kısmı Soğuk Mu ?

Alt Kata Su Kaçağı Var

Bir alt komşunun tavanında su damlacıkları veya küflenmeler mi var ? Öyle ise sıradan tesisatçılara eviniz kırdırmayın beton altı kameralar ile arızanın noktasını bulalım onarımını 1 yıl garantili bir şekilde yapalım. Ayrıntılı bilgi için http://www.istanbulsukacagibulma.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İstanbul genelinde 7 servis aracı 4 servis noktası ile hizmetinizdeyiz.
0532 736 48 79 TIKLA ARA