kombinin suyu kendi kendine bitiyor

Kombinin suyu kendi kendine bitiyor mu ? sebebi tesisattaki kaçak ise hiç bir yer kırmadan tamir yapıyoruz. Nasıl mı özel kapatıcı kimyasallar sayesinde kombi basınçı artık düşmeyecek sizde tesisatı kırdırıp tamir etmek zorunda kalmayacaksınız.

Kombinin Su Basıncı Düşmesinin Nedenleri

Kombi suyu kendi kendine bitiyor yani durduk yere kombinin suyu yavaş yavaş azalıyosa bu normal bir durum değildir. Tesisattaki tankın hava basıncı bitmiş olabilir , tesisatın görünür bir yerinden veya vanasından su akıtabilir . Bunun dışındaki durumlarda tesisattaki kaçak komide azalan su sorunlarına yol açmaktadır. Çözüm Merkezi olarak hiç bir yeri kırmadan dökmeden kalorifer teissatındaki kaçağı kapatma garantisi veriyoruz. Detaylı bilgi için şubelerimizi iletişim sayfasından arayabilirsiniz.

Peteklerin Alt kısmı Soğuk Mu ?

Alt Kata Su Kaçağı Var

Bir alt komşunun tavanında su damlacıkları veya küflenmeler mi var ? Öyle ise sıradan tesisatçılara eviniz kırdırmayın beton altı kameralar ile arızanın noktasını bulalım onarımını 1 yıl garantili bir şekilde yapalım. Ayrıntılı bilgi için http://www.istanbulsukacagibulma.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İstanbul genelinde 7 servis aracı 4 servis noktası ile hizmetinizdeyiz.
0532 736 48 79 TIKLA ARA